• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Modelarstwo: Tworzenie Miniatur Świata

Rozmaite gry strategiczne właściwie od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród fanów ogólnie pojętej elektronicznej rozrywki, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić. W końcu tytuły te dają nam bardzo atrakcyjną możliwość tworzenia na przykład własnej firmy praktycznie od samego początku; w wielu przypadkach może to być dość trudne, gdyż każdy gracz musi troszczyć się w nich o sporo rozmaitych spraw, tak samo jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek prawdziwej działalności. Obecnie świetną propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, ponieważ w ich przypadku otrzymujemy dodatkowo możliwość prowadzenia rywalizacji z innymi graczami, niejednokrotnie pochodzącymi z całego świata. Do zdecydowanie najciekawszych tytułów tego typu na pewno zalicza się w chwili obecnej Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tutaj sprawnie działającej oraz dochodowej firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co oczywiście nie jest proste. Musimy tu bez przerwy dbać przykładowo o jak najwyższy poziom naszych lokomotyw oraz wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niesamowicie wręcz rozbudowana, zatem spędzając z nią swój czas będziemy mogli poczuć się właściwie jak podczas budowania prawdziwej firmy. Dodatkowo, spotkamy się tu z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi będziemy oczywiście mogli rywalizować.
Gra Rail Nation powstała z myślą o każdym miłośniku kolei, która faktycznie jest bardzo interesującym tematem. Równocześnie jednak świetnie może się przy niej bawić praktycznie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, więc naprawdę warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Wejdź

2. Dowiedz się więcej

3. Dowiedz się więcej

4. Więcej informacji

Nauka Gry na Gitare: Jak Zacząć

Categories: Hobby

Comments are closed.